Pagalba

Jei turite klausimų - ši skiltis kaip jums.

Kodėl verta talpinti savo serverį čia?

Kasdien mūsų minecraft topų svetainę aplanko šimtai nuobodžiaujančių interneto vartotojų, ieškančių kur galėtų praleisti laiką. Kiekvienas serveris yra matomas pagrindiniame arba naujausi minecraft serveriai skiltyje. Mes niekuomet netalpinsime neaktyvių / išjungtų ar dar kuriamų serverių, vartotojai mato tik pačius kokybiškiausius bei nuolat įjungtus serverius, o jei už serverį nebalsuojama daugiau kaip 14 d., jis ištrinamas iš sąrašo. Taip galime užtikrinti gerą kokybę ir tai, jog lankytojams nusivilti ar vargti atrenkant išjungtus serverius neteks.

Kaip atnaujinti mano serverio versiją?

Savo serverio versiją galite nesunkiai atnaujinti prisijungę prie sistemos duomenimis, kuriais registravotės. Jei juos pamiršote ar praradote, bet vis tiek norite atnaujinti versiją - galite susisiekti su administracija ir mes jūsų serverio versiją atnaujinsime į jūsų pasirinktą.

Per kiek laiko uždedami įsigyti balsai?

Įsigyti balsai uždedami 5-15 min. bėgyje (dažniausiai vos tik atlikus apmokėjimą), jei įsigytų balsų ar paryškinimo negavote - susisiekite su administracija.

Įsigijau balsų SMS žinute, tačiau jų negavau

Gali būti, jog blogai surinkote numerį ar raktažodį, dėl bet kokių nesklandumų susijusių su finansine sritimi prašome susisiekti su mumis, paspaudę šią nuorodą. Patikrinę mokėjimų sistemos išrašus, balsus priskirsime.

Kodėl paspaudus ant registracijos ar prisijungti niekas nevyksta?

Greičiausia, jog jūsų naršyklėje yra neaktyvuotas Javascript įskiepis, mūsų sistema jo reikalauja prisijungiant ir užsiregistruojant. Tačiau prisijungti ar užsiregistruoti galite ir alternatyviomis nuorodomis - registracija arba prisijungimas.

Kodėl serveris buvo ištrintas?

Kiekvienas serveris, kuris yra išjungtas arba už jį nebalsuojama daugiau kaip 14 dienų, automatiškai ištrinamas iš mūsų sąrašo be jokio išankstinio įspėjimo. Tokiu būdu mūsų sistemoje lieka tik aktyvūs serveriai, už kuriuos nuolat balsuojama ir užsukę interneto lankytojai gali lengviau išsirinkti kokybišką serverį žaidimui.

Kodėl nėra naujausios Minecraft versijos serverių?

Dažniausiai versiją pridedame vos tik išėjus naujai, tačiau kartais galime ir vėluoti, dėl šitokių nesklandumų drąsiai rašykite ir versija bus pridėta nedelsiant, administratoriams nėra lengva sekti kiekvieną atnaujinimą, todėl jei pamatote nesutapimą su esamomis versijomis - tiesiog praneškite mums.

Kodėl nebėra mano serverio ir mano vartotojo?

2014.08.10 buvo ištrinti visi vartotojai su jų serveriais, atnaujinta visa sistema. Norėdami pridėti serverį privalote užsiregistruoti naują vartotoją. Visi vartotojai ir aktyvūs serveriai užsiregistruoti po šios dienos niekur nedingsta.